رستوران خانه اسپاگتی کیش

معرفی رستوران : خانه اسپاگتی در اصل رستوران هتل پارمیس کیش است که دارای طرفداران زیادی است و حتی مهمانانی که در این هتل اقامت ندارند نیز برای صرف غذا در این رستوران به هتل پارمیس مراجعه می کنند و در این مورد محدودیتی وجود ندارد. ظرفیت این رستوران 150 نفر است که بین دو محیط کافی شاپ و رستوران تقسیم شده است. شب ها در خانه اسپاگتی موسیقی زنده اجرا می شود که شامل هزینه اضافی برای شمت مهمانان گرامی تور کیش نمی شود. آقای نصر مدیریت این رستوران پرآوازه را برعهده دارد.

رستوران خانه اسپاگتی کیش

منو رستوران: همان طور که حدس می زنید اکثر غذاهای این رستوران را مشتقات پاستا و اسپاگتی تشکیل می دهند اما تنها این نست. در منوی این رستوران دیگر غذاهای ایتالیایی، استیک، سوخاری، پیتزا، ساندویچ و غذاهای دریایی نیز وجود دارد. منوی کافی شاپ نیز به صورت جداگانه ارائه می شود و شامل انواع نوشیدنی و کیک ها می شود.

پیشنهاد ما : شنیدن موسیقی زنده در کنار صرف غذاهای خوش طعم ایتالیایی ، در محیطی زیبا و دل نشین تجربه ای است که در رستوران خانه اسپاگتی به آن دست خواهید یافت. هم چنین قیمت غذاهای این رستوران بسیار مناسب است و جزو رستوران های گران جزیره محسوب نمی شود. 

رستوران خانه اسپاگتی کیش

ساعت کاری رستوران : از یک ظهر تا 12 شب برای سرو غذا ، نوشیدنی و میان وعده

موقعیت مکانی رستوران : جزیره زیبای کیش، میدان پردیس، رو به روی مرکز خرید پردیس 2، هتل پارمیس،‌ طبقه منفی یک، رستوران خانه اسپاگتی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید