کافی شاپ بلو مارین کیش

معرفی:کافی شاپ بلو مارین جزء بهترین کافی شاپ های جزیره کیش میباشد که در ساحل مارینا واقع شده است.این کافه دارای فضای زیبا و شیک میباشد که بسیار مورد توجه مسافران تور کیش قرار گرفته است.کیشوندان و مسافران میتوانند در این کافی شاپ لوکس انواع قرار ملاقات های دوستانه و جشن تولد ها را برگزار کنند.پرسنل و کارکنان این کافه نیز بسیار مودب و مجرب هستند و با روی خوش از مسافران محترم تور کیش پذیرایی میکنند.

کافی شاپ بلو مارین کیش

منو کافه شاپ بلو مارین:افه بلو مارین دارای سبک منویی از انواع نواع نوشیدنی سرد و گرم  مانند انواع قهوه و نسکافه، انواع شیک، آیس کافی، اسموتی، شربتهای سنتی، انواع آب میوه طبیعی و ارگانیک، دمنوشهای آرامش بخش، بستنی و ماء الشعیر میباشد.

ساعت کاری:کافه هر روزه از ساعت 10:30 تا 3:30 بامداد باز میباشد.

کافی شاپ بلو مارین کیش

پیشنهاد ما:صرف یک نوشیدنی عالی همراه با شنیدن یک موزیک شاد در یک ساحل دنج با چشم اندازی زیبا در کافه بلو مارین کیش برای همه میتواند تجربه خوبی باشد.

موقعیت مکانی:جزیره زیبای کیش، بلوار مرجان، جنب برج های دوقلو، ساحل مارینا پارک

کافی شاپ زی کیش

معرفی:کافی شاپ زی یکی از بهترین کافی شاپ های جزیره زیبای کیش میباشد که در پشت مرکز خرید صدف واقع شده است.کافی شاپ زی دارای فضای دوستانه و صمیمی میباشد که تا به امروزه بسیار مورد توجه مسافران تور کیش قرار گرفته است.کارکنان و پرسنل های این کافه همگی مجرب هستند و با روی خوش از مسافران تور کیش و همچنین کیشوندان عزیز پذیرایی میکنند.این کافه زیبا برگزار کننده جشن تولد ها و قرار های دوستانه نیز میباشد.مسافران و گردشگران میتوانند در این کافه از اینترنت رایگان نیز استفاده کنند.

کافی شاپ زی کیش

منو کافی شاپ زی:این کافه لوکس دارای منویی با سبک غذایی ایرانی و فرنگی و نوشیدنی های گرم و سرد میباشد که میتوانید با توجه به منو موجود سفارش دهید و نوش جان کنید.

ساعت کاری:کافی شاپ زی هر روزه از صبح تا شب باز میباشد و آماده خدمت رسانی از مسافران و گردشگران تور کیش میباشند.

موقعیت مکانی:ایران-هرمزگان-جزیره کیش- فاز 4 صدف- پشت مرکز خرید صدف

پیشنهاد ما:کافی شاپ زی با ظرفیت 20 نفره جزء یکی از کافه های خوب کیش قرار گرفته و شما عزیزان میتوانید با انتخاب این کافه بهترین لحظات را در کنار خانواده و دوستانتان در سفر به این جزیره تجربه کنید.

کافه میتا کیش

معرفی:کافه میتا از کافه های لوکس در جزیره کیش میباشد که در سال 1385 در خیابان سنایی واقع شده است.موقعیت جغرافیایی خوب این کافه هر روزه باعث جذب مسافران تور کیش میشود.پرسنل کافه میتا کیش متشکل از هشت نفر به مدیریت همایون و حمید ابولحسنی می باشند و با روی خوش از مسافران عزیز پذیرایی میکنند .مامی فعالیت های کافه میتا کیش، زیر نظر شرکت موسس آن میتا کیش بوده و این شرکت به صورت مستقیم بر روی تمامی فعالیت ها و سرویس خدمات دهی کافه نظارت انجام می دهد.فضای زیبا و شیک این کافه این امکان را به مسافران میدهد تا جشن تولد ها و قرار ملاقات های خود را در اینجا برگزار کنند.

کافه میتا کیش

منو کافه:کافه رستوران میتا دارای منوی از انواع نوشیدنی های گرم و سرد، انواع کیک، سادویچ های گرم و سرد، انواع پیتزا، انواع میلک شیک ها، انواع بستنی ها، انواع گلاسه ها، انواع غذا های صبحانه میباشد که میتوانید با توجه به منو موجود سفارش دهید.

ساعت کاری:کافه میتا هر روزه از ساعت 10 صبح تا 11 شب میباشد.

کافه میتا کیش

پیشنهاد:کافه میتا با ظرفیت 77 نفره هر روزه تعداد زیادی گردشگری را به خود جلب میکند.از این رو این کافه یک انتخاب مناسب برای گذراندن لحظات شاد میباشد.

موقعیت جغرافیایی:جزیره کیش،بازار پردیس 2-جنب بوسینی

معرفی:کافی شاپ کافه پلاس از کافه های معروف میباشد که در بازار پادنا قرار گرفته است.فضای زیبای این کافه توجه همه را به خود جلب میکند.کیشوندان عزیز و گردشگران تور کیش بعد از خرید کردن میتوانند به کافه پلاس رفته و خستگی از تن خود دور کنند و لحظات خوبی را سپری کنند.پرسنل های این کافه همگی مجرب هستند و با روی خوش از مسافران عزیز پذیرایی میکنند.فضای داخلی کافه زیبا و لوکس میباشد.

کافی شاپ کافه پلاس کیش

منو کافه پلاس:منو کافه پلاس از انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، بستنی‌ها و خوراک‌های کافه‌ای میباشد که مسافران عزیز براحتی میتوانند در اختیار داشته باشند و لذت ببرند.

ساعت کاری:این کافه به طور شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مسافران و گردشگران تور کیش و همچنین کیشوندان محترم میباشد.

کافی شاپ کافه پلاس کیش

موقعیت مکانی:جزیره زیبای کیش، خیابان ایران، قبل میدان هرمز، بازار پادنا، لاین سمت چپ، غرفه BA

پیشنهاد ما:کافه پلاس با ظرفیت 16 نفره و ارائه اینترنت بی سیم یکی از کافه های خوب میباشد که مسافران تور کیش میتوانند در طول سفر به جزیره کیش انتخاب کنند.

کافه نوتلا جوس کیش

معرفی:یکی از جدید ترین کافه های جزیره کیش کافه نوتلا جوس میباشد.دسترسی به این کافه بسیار راحت است زیرا که در یکی از خیابان های معروف جزیره و مرکز شهرقرار گرفته است.فضای زیبا و لوکس این کافه توجه همه را به خود جلب میکند.پرسنل های کافه نوتلا همگی آموزش دیده هستند و با روی خوش از مسافران و کیشوندان عزیز پذیرایی میکنند.در نوتلا جوس می توانید ساعت ها در کنار خانواده و دوستان بنشینید و نوشیدنی خنک را در هوای گرم و شرجی جزیره بنوشید. پیناکولادا که طعم متفاوتی از آب نارگیل و آناناس را ارائه می دهد، بهترین گزینه در منو به حساب می آید و طرفداران بسیاری دارد.مسافران عزیز تور کیش میتوانند در این کافه قرار ملاقات های دوستانه و جشن تولد برگزار کنند.

کافه نوتلا جوس کیش

منو کافه:کافه نوتلا جوس دارای منوی از انواع نوشیدنی های سرد و گرم، انواع کیک های خوشمزه ( شکلاتی، نسکافه ای، پرتقالی، توت فرنگی، گردویی، نارگیلی، انواع دسرهای لذیذ میباشد

ساعت کاری:کافه نوتلا از 9 صبح تا 11 شب بدون تعطیلی برای مسافرین عزیز فعالیت دارد و از آنها پذیرایی میکنند.

کافه نوتلا جوس کیش

موقعیت مکانی:ایران - هرمزگان - کیش خیابان کوشا، جنب بیمارستان دامپزشکی

پیشنهاد ما:این کافه لوکس با رارئه خدماتی همچون پارکینگ اختصاصی، اینترنت بدون سیم رایگان و استعمال دخانیات برای افراد سیگاری یک انتخاب مناسب برای سپری کردن لحظاتی شاد و به یادمادنی میباشد.