رستوران پایاپ کیش

معرفی:رستوران پایاپ از بهترین رستوران های کیش میباشد که دارای موسیقی زنده میباشد که بسیار مورد توجه کیشوندان و مسافران تور کیش قرار گرفته است.غذا های این رستوران با کیفیت بسیار عالی برای مسافران و گردشگران تور کیش سرو میشود.فضای این رستوران زیبا و دل نشین است تا مسافران در آرامش غذای خود را میل کنند.در کنار غذای خوشمزه مسافران تور کیش میتوانند از اینترنت رایگان این رستوران نیز استفاده کنند.در غروب این رستوران فضای شیکی ایجاد میشود که مسافران تور کیش بعد از یک روز خستگی خود را در این رستوران از بدن خود دور کنند.غذا های رستوران پایاپ با بهترین کیفیت و مواد غذایی آماده و سرو میشود.در فضای این رستوران هم تخت هم میز وجود دارد تا مسافران تور کیش هر جا که راحت باشند غذای خود را میل کنند.

منو رستوران:انواع غذا های ایرانی،غذا های فرنگی برای مسافران و گردشگران عزیز تور کیش سرو میکند.

ساعت کاری:ظهر از ساعت  ۱۲:۳۰ تا ۳:۳۰ وشب از ساعت ۸:۳۰ تا ۳۰ بامداد میباشد.

پیشنهاد ما:این رستوران با ارائه بهترین غذاهای باکیفیت از مسافران تور کیش پذیرایی میکند.

رستوران خانه اسپاگتی کیش

معرفی رستوران : خانه اسپاگتی در اصل رستوران هتل پارمیس کیش است که دارای طرفداران زیادی است و حتی مهمانانی که در این هتل اقامت ندارند نیز برای صرف غذا در این رستوران به هتل پارمیس مراجعه می کنند و در این مورد محدودیتی وجود ندارد. ظرفیت این رستوران 150 نفر است که بین دو محیط کافی شاپ و رستوران تقسیم شده است. شب ها در خانه اسپاگتی موسیقی زنده اجرا می شود که شامل هزینه اضافی برای شمت مهمانان گرامی تور کیش نمی شود. آقای نصر مدیریت این رستوران پرآوازه را برعهده دارد.

رستوران خانه اسپاگتی کیش

منو رستوران: همان طور که حدس می زنید اکثر غذاهای این رستوران را مشتقات پاستا و اسپاگتی تشکیل می دهند اما تنها این نست. در منوی این رستوران دیگر غذاهای ایتالیایی، استیک، سوخاری، پیتزا، ساندویچ و غذاهای دریایی نیز وجود دارد. منوی کافی شاپ نیز به صورت جداگانه ارائه می شود و شامل انواع نوشیدنی و کیک ها می شود.

پیشنهاد ما : شنیدن موسیقی زنده در کنار صرف غذاهای خوش طعم ایتالیایی ، در محیطی زیبا و دل نشین تجربه ای است که در رستوران خانه اسپاگتی به آن دست خواهید یافت. هم چنین قیمت غذاهای این رستوران بسیار مناسب است و جزو رستوران های گران جزیره محسوب نمی شود. 

رستوران خانه اسپاگتی کیش

ساعت کاری رستوران : از یک ظهر تا 12 شب برای سرو غذا ، نوشیدنی و میان وعده

موقعیت مکانی رستوران : جزیره زیبای کیش، میدان پردیس، رو به روی مرکز خرید پردیس 2، هتل پارمیس،‌ طبقه منفی یک، رستوران خانه اسپاگتی

رستوران پارادایس کیش

رستوران پارادایس یکی از رستوران های خوب کیش می باشد که انواع غذاهای ایرانی, سنتی, فرنگی, ایتالیایی و ... را سرو می کند و از بهترین غذاهای این رستوران می توان به غذاهای ایتالیایی که در منو رستوران وجود دارد اشاره کرد. اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقه به امتحان طعم ها و مزه های جدید و غذاهای مختلف می باشید در سفرتان با تور کیش به این رستوران سر بزنید و از سرو غذاهای خوش طعمش لذت ببرید و سفر خود را خاطره انگیز کنید.

رستوران پارادایس کیش

رستوران پارادایس کیش

رستوران سالود کیش

رستوران سالود یک رستوران زیبا و لوکس می یاشد که به تازگی در ساحل خلیج فارس افتتاح شده است،این رستوران ارائه دهنده ی انواع غذاهای دریایی، کبابی و خوراک های سنتی با بهترین و درجه یک ترین مواد اولیه غذایی است. با اجرای موزیک زنده توسط خواننده های مطرح جنوبی و ساز و الات مخصوص جزیره همه شب از ساعت 8 تا 11 شب جذابیت و زیبایی این رستوران چند برابر کرده است.طبقه فوقانی این رستوران یه کافه تراس بسیار زیبا و ویو خلیج همیشه فارس است که در جزیره کیش بی  نظیر است. همچنین برخورد پرسنل بسیار عالی می باشد،در صورت انتخاب رزرو مستقیم جهت حضور خود در رستوران سالود کیش ترانسفر رایگان از محل اقامت شما شهری در اختیار شما قرار می گیرد. کارکنان رستوران سالود کیش در خدمت شما بوده و بعد از پذیرش شما را به سمت رستوران راهنمایی خواهند نمود. در هنگام ورود به سالن در صورت رزرو قبلی، میز شما بنا به درخواست شما مشخص بوده و توسط کارکنان تشریفات داخل سالن به سمت میز خود راهنمایی شده در غیر اینصور اگر شما مسافران تور کیش بدون رزرو به این رستوران رفته اید مشکلی وجود ندارد کارکنان رستوران شما را به میزی مناسب راهنمایی می کنند.

رستوران سالود کیش

رستوران سالود کیش

رستوران آسیا کلاسیک کیش

رستوران آسیا یکی از بهترین رستوران های جزیره کیش می باشد که در مرکز تجاری بستان واقع شده است و آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران تور کیش می باشد. منوی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی, سنتی, فرنگی و ... می باشد. فضای رستوران آسیا کلاسیک آرام و دلنشین است. در سفرتان به کیش امکان این را دارید تا یک وعده غذا را در این رستوران میل نمایید از سفرتان لذت ببرید.

رستوران آسیا کلاسیک کیش